GROW by OBI mini papagájvirág kb. 10 cm - 20 cm Alternanthera reineckii
Cikkszám 5057575Termékleírás
Cikkszám 5057575
A mini papagájvirág (Alternanthera reineckii) egy figyelemre méltó növény Dél-Amerikából. Egyedi, keskeny, élénkpiros és narancssárga árnyalatú levelei minden helyiségben szemet gyönyörködtető látványt nyújtanak. A növény optimálisan fejlődése érdekében elengedhetetlen a megfelelő fény, az erősebb fény pedig fokozza a színeket.
A növény egészsége a környezet minőségétől függ. A rendszeres tápanyag utánpótlás elengedhetetlen az egészséges növekedéshez és a levelek élénk színárnyalatához.
A növény alakjának megőrzése érdekében tanácsos időnként hosszabb hajtásokat metszeni. A mini papagájvirág külön-külön és csoportosan is elhelyezhető, így különböző berendezési koncepcióhoz is alkalmas.
Fedezd fel a GROW by OBI-t
A GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Virágszakértőink minden növényt nagy odafigyeléssel, sok szeretettel, gondoskodással és nagy szakértelemmel nevelnek - amíg egy napon azok meg nem érkeznek az otthonodba. De azután is veled maradunk, hogy virágzó kapcsolatotok évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442057451
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Edény átmérője: | 13 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| max. növési magasság cm-ben: | 80 cm |
| Télálló: | Télálló |
| Illat: | Illat nélkül |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| Virágzási időszak kezdete: | Február |
| A virágzás vége: | Április |
| Aktuális növénymagasság: | 18 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 538 g |
| Magasság: | 18,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



