OBI fáklyaliliom cserépátmérő: kb. 19 cm Kniphofia
Cikkszám 4086484Termékleírás
Cikkszám 4086484
Az OBI Living Garden fáklyaliliom (Kniphofia uvaria) júniustól szeptemberig hozza vonzó, fehér, sárga vagy narancssárga-piros színű virágait. Ezek kiválóan alkalmasak vázába helyezett vágott virágnak. Ez a felfelé növekvő évelő növény napos helyen rendszerint kb. 1 m magasra nő.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442023340
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Edény átmérője: | 19 cm |
| a növények fő felhasználási területe: | Cserepes növény |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Élőhely: | Napos |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is ideális |
| max. növési magasság cm-ben: | 100 cm |
| Télálló: | Télálló |
| Illat: | Illat nélkül |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Aktuális növénymagasság: | 22 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 500 g |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



