Wouters díszcsalán válogatás cserépátmérő kb. 10,5 cm Coleus
Cikkszám 5113592Termékleírás
Cikkszám 5113592
A díszcsalán (Coleus) egy olyan növény, amely nemcsak változatos leveleinek kialakításával nyűgöz le, hanem egyszerű gondozásával is. A díszcsalán élénk hangulatot teremt a kertben vagy az erkélyen. A díszcsalán gondozása egyszerű.
Ez a növény a félárnyékos helyeket kedveli, és az áteresztő talajban érzi magát a legjobban. A rendszeres öntözés és az alkalmi műtrágyázás támogatja az egészséges növekedést. A díszcsalán levelei különböző színekben és formákban jelennek meg - a ragyogó zöldtől a mélyvörösön át az élénk liláig -, és vonzó sokszínűséget kölcsönöznek a kültérnek.
A gyártó adatai
Wouters BV, kwekerij
Enserweg 3
A
8307 Ens
bestelling@kwekerijwouters.nl
8717191021463
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Örökzöld: | Nyári zöld |
| Edény átmérője: | 10,5 cm |
| Cserépméret: | 1 l |
| a növények fő felhasználási területe: | virágágyások |
| Növekedési forma: | Bokros |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| max. növési magasság cm-ben: | 30 cm |
| Télálló: | Nem télálló |
| Illat: | Illat nélkül |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Virágszín: | Keverék |
| Botanikai név: | Coleus |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Trágyázás: | Csak ritkán trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 15 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 15 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 850 g |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 12,6 cm |
| Mélység: | 12,6 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!









