OBI japán zsurló cserépátmérő: kb. 9 cm Equisetum japonicum
Cikkszám 4078937Termékleírás
Cikkszám 4078937
Az OBI Living Garden japán zsurló (Equisetum japonicum) egy dekoratív, szép levéldíszű tavi növény. Szépen gazdagít minden kerti tavat.
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
4017442014409
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Télálló: | Télálló |
| Virágok: | Virág nélkül |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| max. növési magasság cm-ben: | 80 cm |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Cserépméret: | 0,7 l |
| Edény átmérője: | 9 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 8 cm |
| Aktuális növénymagasság: | 30 - 40 cm |
| Botanikai név: | Equisetum |
| Ehető: | Nem ehető |
| Tőzegtartalom kb.: | Tőzegmentes |
| A virágzás vége: | Nincs virágzás |
| Virágzási időszak kezdete: | Nem hoz virágot |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300 g |
| Magasság: | 80,0 cm |
| Szélesség: | 10,8 cm |
| Mélység: | 10,8 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!













