Tavi és vizi növények többféle illatosít
Cikkszám 4294757Termékleírás
Cikkszám 4294757
Tavi és vizi növények többféle illatosít. Kerti tavak gazdagítására. Különböző fajtákban, pl.: mocsári kockásliliom, kafferliliom. Kb 9-18 cm-es cserépben. 6 db/tálca
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
4017442038764,8719743710221
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Télálló: | Enyhe fagyoknak ellenáll |
| Virágok: | Virággal |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| max. növési magasság cm-ben: | 60 cm |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Készlet: | 6 darabos készlet |
| Cserépméret: | 0,7 l |
| Edény átmérője: | 9 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 15 cm |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 40 cm |
| Ehető: | Nem ehető |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Virágzási időszak kezdete: | Június |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 110 g |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 1,2 cm |
| Mélység: | 1,2 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!
Kérjük vegye figyelembe, hogy a kép eltérhet az eredeti terméktől.







