Brilliant Bario LED-es mennyezeti lámpa Fehér/fa világos 52 cm átmérő CCT
Cikkszám 5157201Termékleírás
Cikkszám 5157201
A Brilliant Bario LED-es mennyezeti lámpa a modern megjelenést praktikus funkciókkal ötvözi. 52 cm-es átmérőjével közepes méretű helyiségekbe ideális, ahol egyenletes megvilágítást biztosít.
Egyedi világítás a szabályozható fényerejű LED-izzónak köszönhetően
A mennyezeti lámpa egy szabályozható fényerejű LED-izzót is tartalmaz, mellyel Ön igényei szerint állíthatja be a fényerőt. Akár erősebb, munkához való világításról, akár hangulatvilágításról van szó - a Bario lámpa segítségével teljes mértékben Ön határozza meg a világítást.
Beállítható színhőmérséklet a különböző hangulatokhoz
Az állítható színhőmérsékletnek (CCT) köszönhetően tetszés szerint alakítható a helyiség hangulata. A meleg, hangulatos fénytől a világos, hideg fényig - a Bario lámpa segítségével mindig beállíthatja az igényének megfelelő fényerőt.
További funkciók a nagyobb kényelemért
A mennyezeti lámpa praktikus kiegészítő funkciókkal rendelkezik, mint az éjszakai fény és az időzítő, melyek megkönnyítik az Ön mindennapjait. A beépített éjszakai fény visszafogott világítást biztosít a sötétben, míg az időzítő lehetővé teszi a világítás tetszés szerinti szabályozását.
Harmonikus forma fémből, fából és műanyagból
A Bario lámpa a fém, a fa és a műanyag kombinációjának köszönheti modern megjelenését. Harmonikus megjelenése remekül illeszkedik különböző lakberendezési stílusokhoz, és kellemes hangulatot kölcsönöz a helyiségnek.
A távirányítóhoz szükséges két AAA elemet a csomag tartalmazza.
A gyártó adatai
BRE-Light GmbH
Brilliantstrasse 1
27442 Gnarrenburg
obi@brilliant-ag.com
4004353444883
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Izzó technológia: | LED-izzók |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Szín: | Fa |
| Váz anyaga: | Fém, Fa, Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 3 800 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás távirányítóval |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | LED tábla |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatással |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 36 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,25 kg |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 52,0 cm |
| Mélység: | 52,0 cm |





















