Briloner Tube LED-es felszerelhető lámpa fehér kerek
Cikkszám 4263869Termékleírás
Cikkszám 4263869
A modern és energiahatékony LED-es felszerelhető lámpa tetszés szerint alkalmazható beltéren. A 90 mm átmérőjű és 50 mm magas, fehér színű, kerek, forgatható spotlámpa lehetővé teszi, hogy lakóhelyisége a melegfehér (3000 K) fényben új színben tündököljön.
A csomag 1 db 5 wattos LED-es modult tartalmaz, amely fixen van rögzítve, és hosszú, akár 20 000 órás élettartam jellemzi.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707361336
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Fém |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 470 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 5 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 210 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 9,0 cm |





