Eglo Maserlo 2 LED-es mennyezeti lámpa cappuccino-arany
Cikkszám 5084942Termékleírás
Cikkszám 5084942
Az Eglo Maserlo 2 LED-es mennyezeti lámpa cappuccino színű textilből készült kerek lámpaernyővel rendelkezik, belseje pedig aranyszínű. Formájának és a fehér műanyag borításnak köszönhetően homogén, melegfehér fényhatást biztosít. A mennyezeti lámpa tökéletesen illeszkedik a minimalista és modern berendezésekhez. Otthonos megvilágítást biztosít bármely helyiségben - legyen az a nappali, a hálószoba, a folyosó vagy az étkező.
A gyártó adatai
EGLO Leuchten GmbH
Heiligkreuz 22
6136 Pill
info@eglo.com
9002759995423
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Szín: | Arany |
| Szín: | Cappuccino |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Szövet |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Képzett személyzet által cserélhető fényforrás |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 2 500 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 21,6 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 773 g |
| Magasság: | 9,0 cm |
| Szélesség: | 38,0 cm |
| Mélység: | 38,0 cm |



