OBI LED-es mennyezeti lámpa Ferrilo 50 cm
Cikkszám 3876463Termékleírás
Cikkszám 3876463
Szokatlan formájú. Ezzel az OBI Lighting Ferrilo mennyezeti lámpa tökéletesen leírható. Ez az egyedülálló kivitelű mennyezeti lámpa színváltó LED-jeivel lep meg a lámpa közepén. Az enyhén lépcsős kialakítással együtt olyan fantasztikus fényhatás jön létre, amely színe és fényereje igény szerint változtatható.
A mellékelt távirányító kellemes fogású és egyszerűen kezelhető. Válassza ki gombnyomással az Önnek megfelelő színt, így a kívánt hangulatba kerülhet. Ezzel a mennyezeti lámpával lakótere további fényponttal gazdagodik.
2 db AAA elem szükséges hozzá, amelyet a csomag nem tartalmaz.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122058772
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér-ezüst |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható + rgb |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 1 400 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás távirányítóval |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,02 kg |
| Magasság: | 50,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 11,0 cm |
Adatlapok
További részletek
Energiahatékonysági osztály: A
A lámpa fényárama: 1400 lumen (lm)
Teljesítményfelvétel: 24 watt (W)
Átlagos névleges élettartam: 20 000 óra (h)
EU irányelv szerinti nyilatkozatok
Energiahatékonysági osztály
Az energiahatékonysági osztály skálája az A (nagyon hatékony) besorolástól a G (kevésbé hatékony) besorolásig terjed
A lámpa fényerőssége
A lámpa Lumen (lm) mértékegységgel kifejezett, a nevezett harmonizált szabvány 1. cikkelye 4. bekezdésében meghatározott vizsgálati eljárásokkal meghatározott fényerőssége.
Teljesítményfelvétel
A lámpa Watt (W) mértékegységgel kifejezett, a nevezett harmonizált szabvány 1. cikkelye 4. bekezdésében meghatározott vizsgálati eljárásokkal meghatározott bemeneti teljesítményfelvétele.
A lámpa közepes névleges élettartama
A lámpa óra (h) mértékegységgel kifejezett, a nevezett harmonizált szabvány 1. cikkelye 4. bekezdésében meghatározott vizsgálati eljárásokkal meghatározott közepes névleges élettartama.



















