Paul Neuhaus Flag LED-es mennyezeti lámpa 45 cm x 45 cm króm
Cikkszám 5091731Termékleírás
Cikkszám 5091731
A Paul Neuhaus Flag LED-panel ultralapos kialakításával hódít, ezért sokoldalúan alkalmazható. A rendkívül helytakarékos fényforrás acélból készült, króm színű kerettel rendelkezik, a fehér műanyag táblán keresztül pedig kellemes fényt ad. A villanykapcsoló többszöri megnyomásával a színhőmérséklet három fokozatban állítható a 2700 Kelvin (melegfehér), 4000 Kelvin (semleges fehér) és 5000 Kelvin (nappali fehér) között, mivel a lámpa CCT fénykezelő vezérléssel rendelkezik. Ennek a vezérlésnek köszönhetően a fehér mennyezeti lámpa a nap minden fényszínét visszaadja.
A panel egy megfelelő, külön Tronic fényerőszabályzóval szabályozható. A LED-panel kétségtelenül a háttérben marad vizuálisan, viszont éppen az egyszerű megjelenése miatt különösen alkalmas konyhákba, folyosókra vagy dolgozószobákba, ahol remek megvilágítást biztosít. De nem csak itt használják a panelt, mivel a LED-panelek már régen utat találtak a nappaliba és a hálószobába is.
Az izzót kizárólag szakember cserélheti.
A gyártó adatai
PAUL NEUHAUS GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kontakt@neuhaus-group.de
4012248314746
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Króm |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Szögletes |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Képzett személyzet által cserélhető fényforrás |
| Fényszín: | Melegtől természetes fehérig szabályozható |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 1 960 lm |
| IP védelmi osztály: | IP44 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás kapcsolóval |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,18 kg |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 45,0 cm |
| Mélység: | 45,0 cm |


















