Paul Neuhaus Nevis mennyezeti lámpa átmérő 45 cm rozsda
Cikkszám 5091699Termékleírás
Cikkszám 5091699
A Paul Neuhaus Nevis mennyezeti lámpával gyönyörű fénypontokat hozhat létre. A kerek mennyezeti lámpa acélból készült, és rozsdaszínű festésének köszönhetően különösen dekoratív. Az izzó kellemes melegfehér hatást kelt 3000 Kelvin értékű színhőmérsékletével.
A lámpa az új, fokozatmentes, Simply dim fényerő-szabályozó technológiával rendelkezik. A Simply dim funkció lehetővé teszi, hogy a lámpa fényerősségét egy villanykapcsolóval szabályozhassa, legyen szó billenő-, húzó-, zsinór- vagy fali kapcsolóról. A fényerő-szabályozó technológia a kapcsolási impulzuson keresztül szabályozza a világosságot, így a lámpa fényereje fokozatmentesen szabályozható 100%-ról 10%-ra. Ha a lámpát a kikapcsolás után 3 másodpercen belül újra bekapcsolja, akkor megkezdődik a fényerő-szabályozó folyamat. Ha eléri a legvilágosabb (100%) vagy a legsötétebb (10%) értéket, a művelet újbóli elindításához kb. 2 másodpercig megáll ezen a beállításon.
Ha a lámpa a kívánt fényerővel világít egy művelet során, akkor a fényerősség elmenthető a lámpa kikapcsolásával. Ha újra bekapcsolja a lámpát, a lámpa a tárolt fényerővel világít, és a beállítás megmarad. A közvetett megvilágításnak köszönhetően a lámpa abszolút dekoratív célt szolgál, így garantáltan szemet gyönyörködtető látvány lesz.
Az izzót kizárólag szakember cserélheti.
A gyártó adatai
PAUL NEUHAUS GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kontakt@neuhaus-group.de
4012248312124
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Mediterrán |
| Váz anyaga: | Vas |
| Ernyő anyaga: | Vas |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Képzett személyzet által cserélhető fényforrás |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 1 150 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Fokozat nélkül szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás kapcsolóval |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,50 kg |
| Magasság: | 16,0 cm |
| Szélesség: | 45,0 cm |
| Mélység: | 45,0 cm |






















