Rábalux Attichus beltéri fürdőszobai mennyezeti lámpa matt fekete LED 18W IP44
Cikkszám 5058623Termékleírás
Cikkszám 5058623
Az egyszerű formatervezésű Attichus hármas fürdőszobai mennyezeti lámpa szinte bármely modern fürdőszobába praktikus választás lehet. A fémből készült matt fekete lámpát kerek, fehér műanyagbúrák egészítik ki, és téglalap alakú dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A letisztult dizájnnak és a fekete-fehér színkombinációnak köszönhetően ez a modell számos enteriőrbe remekül illeszkedik. Az Attichus az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, amelyek összteljesítménye 18 W, fényerejük búrával 1700 lumen, búra nélkül 2350 lumen, élettartamuk pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrások természetes fehér fénnyel világítanak, ami modern, tiszta hatást kelt a fürdőben. A lámpa IP44-es védettsége biztosítja, hogy 1 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd részecskék behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A hármas mennyezeti lámpa szélessége 430 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5996595750039
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fekete matt |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Négyzetes és kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 1 700 lm |
| IP védelmi osztály: | IP44 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 18 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,38 kg |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 43,0 cm |
| Mélység: | 43,0 cm |









