Rábalux Branwen beltéri mennyezeti lámpa matt fekete E27 6xMAX25W IP20
Cikkszám 5059373Termékleírás
Cikkszám 5059373
Az indusztriális stílusú Branwen hatos mennyezeti lámpa modern nappalink berendezésének jellegzetes darabja lehet. A teljes egészében fémből készült modell a matt fekete és a szatinkróm színt kombinálja, és kisméretű, kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A fényforrások a dísztalphoz rögzített három egymást keresztező vékony rúd ellentétes végein helyezkednek el. Mivel az izzókat nem takarja búra, érdemes ehhez a modellhez a megszokottól eltérő formájú, esztétikus fényforrásokat választani. A Branwen hat darab, egyenként legfeljebb 25 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalatok típusa E27. Mivel ezt a mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba ajánljuk, természetes fehér fényű izzók használatát javasoljuk, amelyekkel modern, tiszta hatást érhetünk el otthonunk e nagy forgalmú helyiségében. A Branwen méretei a következők: átmérője 570 mm, beépítési átmérője 120 mm, mennyezettől mért távolsága pedig 190 mm. A mennyezeti lámpát fényforrások nélkül szállítjuk.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5996595710262
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Ipar |
| Szín: | Fekete matt |
| Váz anyaga: | Fém |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényforrások száma: | 6 |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Foglalat: | E27 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 25 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 920 g |
| Magasság: | 19,0 cm |
| Szélesség: | 57,0 cm |
| Mélység: | 57,0 cm |







