Simon LED-es mennyezeti lámpa 2 izzós 80,5 cm acél
Cikkszám 5090683Termékleírás
Cikkszám 5090683
A modern, elegáns megjelenésű Simon mennyezeti lámpa szépen világítja meg a lakóteret. Az acélból készült mennyezeti lámpa két darab fixen beépített 8 W-os LED-izzóval kerül kiszállításra. Mindegyik izzó mintegy 800 lumennel világít és 3000 K értékű színhőmérsékletével kellemes melegfehér fényt biztosít. Az egyes lámpakarok mozgathatók és e mozgathatóságnak köszönhetően új fényhatás hozható létre. Hosszúsága 80 cm, szélessége 80 cm, felfüggesztése pedig 10 cm.
A gyártó adatai
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689928735
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Izzó technológia: | LED-izzók |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Acél |
| Váz anyaga: | Vas |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Hosszúkás |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Képzett személyzet által cserélhető fényforrás |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 1 300 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 423 g |
| Magasság: | 11,0 cm |
| Szélesség: | 80,5 cm |
| Mélység: | 80,5 cm |














