Taravo LED-es mennyezeti lámpa krómszínű
Cikkszám 4646915Termékleírás
Cikkszám 4646915
A Taravo sorozat LED-es mennyezeti lámpája a helyiségek dekoratív és hangulatos megvilágításáról gondoskodik. Szép fényhatást kelt a nappaliban és az étkezőben, és hangsúlyozza az otthonos légkört. A lámpát csekély hőfejlődés, valamint energiatakarékos és környezetbarát tulajdonságok jellemzik. Anyaga könnyen ápolható és hosszú élettartamú műanyag. Kerek és lapos alakjának köszönhetően a lámpa számos lakberendezési stílushoz illik. Vonzó krómhatású megjelenésével szebbé varázsolja a belső tereket.
Szabályozható fényerő az otthonos légkörért
A világításhoz a mennyezeti lámpa fixen beépített LED-ekkel rendelkezik. Teljesítménye 24 W, fényereje 1800 lm. A színhőmérséklet a 2700 K és 6500 K közötti spektrumon tetszés szerint állítható be, így melegfehér vagy nappali fehér fényt is választhat. Mivel a LED-es mennyezeti lámpa fényereje távirányítóval vagy egy alkalmazással szabályozható, a fény intenzitását is módosítja. 100°-os fényszórási szögével a világítótest nagy területen világítja meg a helyiséget.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048123262475
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Króm |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Napfény fehér (> 5.300 kelvin) |
| Fényáram lumenben: | 1 800 lm |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Fokozat nélkül szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | Távirányítóval és alkalmazással szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 250 g |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 39,0 cm |
| Mélység: | 39,0 cm |



















