Trio Akita LED-es mennyezeti lámpa fehér matt
Cikkszám 5060488Termékleírás
Cikkszám 5060488
Tapasztalja meg a fehér matt Akita Trio LED-es mennyezeti lámpa nyugtató hatását, amelynek lenyűgöző geometriai formái és 3D-s hatása felkelti mindenki figyelmét. Ez az egyedi lámpa időtlen és elegáns kialakításával varázsol el, és minden helyiség fénypontja lesz.
Kényelmes távirányítóval történő vezérlés
A csomag részét képező távirányítóval kényelmesen beállíthatja a távolból a fehér matt Akita LED-es mennyezeti lámpa fényerejét és fényszínét. A praktikus memóriafunkció lehetővé teszi, hogy a kívánt beállításokat bármikor visszaállítsa, és teljes használati élményt biztosít.
Egyszerű matt fehér kialakítás
A matt fehér Trio Akita LED-es mennyezeti lámpa egyszerű matt fehér kialakítása az egyedi fényjátékra irányítja a fókuszt, és időtlen eleganciát kölcsönöz otthonának. Ez a lámpa harmonikusan illeszkedik a különböző lakberendezési stílusokhoz, és igazi szemet gyönyörködtető látvány lesz.
Modern LED-es technológia az energiahatékonyságért
A fehér matt Trio Akita LED-es mennyezeti lámpa modern LED-es technológiája magas fényminőséget és energiahatékonyságot biztosít. A hagyományos halogén lámpákkal összehasonlítva ezzel a lámpával akár 80%-ot is megtakaríthat az energiaköltségekből. Az Akita LED-es izzóinak köszönhetően emellett hosszabb élettartamot, kevesebb hőt és kíméletes környezetterhelést élvezhet.
A gyártó adatai
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807575293
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Szín: | Fehér matt |
| Váz anyaga: | Fém |
| Forma: | Szögletes |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 6 550 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás távirányítóval |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | LED tábla |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 56 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,36 kg |
| Magasság: | 5,5 cm |
| Szélesség: | 48,0 cm |
| Mélység: | 48,0 cm |



















