Trio Downey LED mennyezeti lámpa 33 W CCT matt nikkel távirányítóval
Cikkszám 4688008Termékleírás
Cikkszám 4688008
Modern kialakításával a Downey LED mennyezeti lámpatrió olyan stílusos elem, amely tökéletes hangulatot teremt a lakóterében.
Visszafogott kialakítás és letisztult formák
A lámpa három fényforrásával és az elfordítható fénykörrel különleges szemet gyönyörködtető látvány és segítségükkel egyedi megjelenést alakíthat ki. Ezenkívül a fényszín és fényintenzitás távirányítóval állítható be fokozatmentesen. Az egyszerű, nikkel matt kivitel időtálló hatást kelt és tökéletesen kiegészíti a modern berendezéseket.
Környezetbarát és energiahatékony
A lámpa modern LED technológiával rendelkezik, amely magas fényminőségével és energiahatékonyságával tűnik ki. A hagyományos halogén izzókkal összehasonlítva az energiaköltségek akár 80 %-a is megtakarítható. Emellett a LED fényforrások hosszabb élettartamúak, kevesebb hőt bocsájtanak ki és környezetkímélők.
A lámpa mérete (Ma x Sz x Mé): 9 cm x 64,5 cm x 86,5 cm.
A gyártó adatai
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807488586
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Nikkel matt |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható |
| Fényforrások száma: | 3 |
| Fényáram lumenben: | 4 600 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás távirányítóval |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 33 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,90 kg |
| Magasság: | 9,0 cm |
| Szélesség: | 64,5 cm |
| Mélység: | 86,5 cm |



























