Trio LED Gravity mennyezeti lámpa fehér 45W 5300 lm
Cikkszám 5180344Termékleírás
Cikkszám 5180344
A Gravity mennyezeti lámpa hívogató csillagfényeffektusával és egyszerű borításával álmodozásra csábít. A mellékelt távirányítóval a fény színe és fényereje kényelmesen vezérelhető távolról. Ezért ideális nappaliban vagy hálószobában való használatra. Az időtlen burkolat kialakítása elegáns fehér és króm színben jelenik meg, ami azt jelenti, hogy zökkenőmentesen integrálható a meglévő létesítményekbe. Ezen kívül a lámpa modern LED technológiával rendelkezik, amelyet magas fényminőség és energiahatékonyság jellemez. A hagyományos halogénlámpákhoz képest az energiaköltségek akár 80%-a is megtakarítható. Ezen túlmenően a LED-lámpákkal hosszú élettartamot, alacsony hőtermelést és egyúttal környezetvédelmet is élvezhet.
A gyártó adatai
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807600773
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Izzó technológia: | LED-izzók |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Állítható extra meleg és semleges fehér között |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 5 300 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás kapcsolóval |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Távirányító: | Távirányítóval |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatással |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatású |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Beépítési mélység: | 10 cm |
| Beépítési átmérő: | 58 cm |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 45 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,40 kg |





