Trio Romadour LED-es mennyezeti lámpa
Cikkszám 4026118Termékleírás
Cikkszám 4026118
A Romadour LED-es mennyezeti lámpa díszes üvegbúrájával rendkívüli hatást kelt, és minden helyiséget megszépít. Hagyja, hogy a szokatlan gravírozás Önt is elvarázsolja. A lámpa energiatakarékos, fixen beszerelt LED-ekkel rendelkezik.
A gyártó adatai
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807337396
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Króm |
| Szín: | Nikkel matt |
| Váz anyaga: | Nemesacél |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 910 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás külső szabályzóval |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 650 g |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 29,0 cm |
| Mélység: | 29,0 cm |





