Bypass ágvágó olló 70 cm
Cikkszám 1484930Termékleírás
Cikkszám 1484930
A Bypass ágvágó olló alkalmas ágak és cserjék könnyű vágási munkáihoz a kertben. A vágási vastagság maximum 25 mm. A vágópenge tapadásmentes bevonatú. A stabil, kör keresztmetszetű fémkarok a fogórészen habosított anyagú bevonattal vannak ellátva. A termék összmérete 720 mm x 270 mm x 35 mm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873164101
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Ágvágó ollók |
| Fogantyú anyaga: | Fém és műanyag |
| Tapadásmentes bevonat: | Tapadásmentes bevonattal |
| Maximális vágási átmérő: | 25 mm |
| Teleszkópos: | Nem |
| Vágórendszer: | Bypass |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 947 g |
| Magasság: | 72,0 cm |
| Szélesség: | 27,0 cm |
| Mélység: | 3,5 cm |







