Fiskars hosszú magassági ágvágó UP84
Cikkszám 4187589Termékleírás
Cikkszám 4187589
A Fiskars UP84 hosszú magassági ágvágójával összesen 4 m-es munkavégzési távolság érhető el (a felhasználóval együtt). A Fiskars hosszú magassági ágvágója egy univerzális szerszám, amellyel nagy magasságokban és fák koronáiban végezhet vágásokat, méghozzá létra használata nélkül. A magassági ágvágó hossza 233 mm. Az egyedülálló PowerReel™ mechanizmus lehetővé teszi, hogy a szokványos mechanizmussal rendelkező ollókhoz képest feleakkora erő kifejtésével végezze a vágásokat. A magassági ágvágó állítható és 230°-ban forgatható vágófejjel rendelkezik. A magassági ágvágó legfeljebb 32 mm átmérőjű ágak vágásához használható.
A gyártó adatai
Fiskars Group
Keilaniementie 10
FI-02151 Espoo
customerservice.italia@fiskars.com
6411501963901
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Ágvágó ollók |
| Fogantyú anyaga: | Csúszásmentes műanyag |
| Nyél anyaga: | Alumínium |
| Tapadásmentes bevonat: | Tapadásmentes bevonattal |
| Maximális vágási átmérő: | 32 mm |
| Teleszkópos: | Nem |
| Vágórendszer: | Bypass |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,26 kg |
| Magasság: | 7,4 cm |
| Szélesség: | 2,21 m |
| Mélység: | 11,3 cm |







