Fűnyíró olló 32 cm
Cikkszám 9232158Termékleírás
Cikkszám 9232158
A fém fűnyíró olló rögzített vágófejjel rendelkezik. A pengék tapadásmentes bevonattal vannak ellátva és jó vágást biztosítanak.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873165016
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fűnyíró ollók |
| Fogantyú anyaga: | Fém |
| Tapadásmentes bevonat: | Tapadásmentes bevonat nélkül |
| Teleszkópos: | Nem |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 362 g |
| Magasság: | 31,0 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 13,5 cm |







