Gardena Comfort fűnyíró olló hosszú nyéllel
Cikkszám 4044194Termékleírás
Cikkszám 4044194
A Gardena Comfort nyeles fűnyíró olló lehetővé teszi a gyepszegélyek könnyű és pontos vágását egyenes, a hátat kímélő testtartásban.
A nagy, könnyen futó kerekek megkönnyítik az olló vezetését vágás közben. A nyél állítható dőlésszögének köszönhetően a Comfort fűnyíró olló egyszerűen hozzáigazítható a testmagassághoz és az aktuális feladathoz. Az ergonomikus kialakítású markolat tökéletesen kézre áll, és különösen könnyen kezelhető. A tapadásmentes bevonattal ellátott vágóéleket a rugalmas munka érdekében 90°-kal jobbra vagy balra lehet forgatni, így mindenhol tökéletes vágási eredményt érhet el. A kések speciális csapágyazásának köszönhetően változatlanul erőteljes vágás biztosított a teljes pengehosszon. A fűnyíró olló fel van szerelve egy praktikus egykezes biztonsági zárral a biztonságos tárolás érdekében.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500032278
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fűnyíró ollók |
| Fogantyú anyaga: | Csúszásmentes műanyag |
| Nyél anyaga: | Alumínium |
| Tapadásmentes bevonat: | Tapadásmentes bevonattal |
| Teleszkópos: | Nem |
| Vágórendszer: | Bypass |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 970 g |
| Magasság: | 8,0 cm |
| Szélesség: | 117,0 cm |
| Mélység: | 36,0 cm |































