Gardena metszőolló Premium BP 50 22 mm vágási átmérővel
Cikkszám 2415123Termékleírás
Cikkszám 2415123
A Gardena Premium BP 50 kiváló minőségű anyagokból készült, masszív metszőolló virágok, valamint legfeljebb 22 mm átmérőjű gallyak és ágak vágására. Szép formatervezésével elsősorban a masszív és stabil vágószerszámok szerelmeseinek készült.
Metszőolló döntött vágófejjel
A döntött vágófejű metszőollóval rendkívül pontos vágás érhető el. A kések feszessége állítható, így Ön bármilyen helyzetben megbízhatóan és pontosan tudja kivitelezni a metszést.
Rendkívül stabil metszőolló kovácsolt pengével
A felső penge precíziós élezésű nemesacélból készült, és kopás esetén kicserélhető. Az alsó penge kovácsolt, és utánélezhető, aminek következtében a növény vágása mindig tiszta. A penge nedvhoronnyal is rendelkezik, így a növény nedve anélkül folyhat le, hogy a penge ragacsossá válna tőle. Az integrált huzalvágóval a vékony huzalokat, például a kötözőhuzalokat is könnyen át lehet vágni.
Mellévágó metszőolló a növénykímélő vágás érdekében
Mellévágás esetén két éles penge halad el egymás mellett, majd a növényt egy húzómozdulattal tisztán levágják. Ennek során a növény szára nem nyomódik össze, mert a metszőolló kíméletesen vágja ketté. Emellett a növény törzséhez közel lehet dolgozni, és megakadályozható, hogy zavaró ágcsonkok vagy lyukak maradjanak rajta.
Kényelmes használat
Az ergonomikus kialakítású markolatnak és a két fogási pozíciónak köszönhetően az ollóval erőteljes vágás és gyors metszés egyaránt végezhető. A markolat puha bevonatának köszönhetően jól illeszkedik a kézbe és biztosítja a szükséges csúszásmentességet.
Gardena - több mint 50 év tapasztalat
A Gardena világszerte ház- és kerttulajdonosok millióinak kedvelt márkája a kertápolás területén. Legyen szó akár öntözőrendszerekről, gyepápolásról, fa- és bokorápolásról vagy talajművelésről - a Gardena kínálatában mindenki megtalálja azt, amire szüksége van.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500870207,4078500870290
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Metszőollók |
| Fogantyú anyaga: | Alumínium |
| Tapadásmentes bevonat: | Tapadásmentes bevonat nélkül |
| Maximális vágási átmérő: | 22 mm |
| Teleszkópos: | Nem |
| Vágórendszer: | Bypass |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 270 g |
| Magasság: | 2,2 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 21,5 cm |













