Hyundai HYD - 7030 - 20VBL akkus metszőolló 2 db akkumulátorral
Cikkszám 5262373Termékleírás
Cikkszám 5262373
A Hyundai HYD-7030-20VBL egy hatékony akkumulátoros metszőolló, amely szénkefe nélküli motorral van felszerelve, ezáltal nagyobb hatékonyságot, hosszabb élettartamot és kevesebb karbantartást igényel. A készülék kiválóan alkalmas kertészeti feladatokra, például fák, bokrok és szőlők metszésére. A csomagban 2 db 20V-os lítium-ion akkumulátor és gyorstöltő, valamint egy pótkés található, biztosítva a hosszabb munkavégzést és a gondtalan használatot.
A metszőolló maximális vágási átmérője 25 mm, így könnyedén elbánik vastagabb ágakkal is. A készülék percenként 25 vágás teljesítményre képes, ami gyors és hatékony munkát tesz lehetővé, különösen nagyobb mennyiségű metszés esetén.
Az ergonomikus kialakítás és könnyű súly kényelmes használatot biztosít hosszabb ideig is. A Hyundai HYD-7030-20VBL metszőolló kompatibilis a Hyundai 20V-os akkumulátoros rendszerével, így az akkumulátor más Hyundai eszközökkel is használható, ami költséghatékony megoldást kínál. Ideális választás mind hobbikertészek, mind szakemberek számára, akik megbízható és erőteljes eszközt keresnek metszési feladataikhoz.
A gyártó adatai
DEVON IMP-EX KFT
Noszlopy utca 34
1103 Budapest
logisztika@devon.hu
5999547048130
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Metszőollók |
| Nyél anyaga: | Polipropilén |
| Tapadásmentes bevonat: | Tapadásmentes bevonat nélkül |
| Maximális vágási átmérő: | 25 mm |
| Teleszkópos: | Nem |
| Vágórendszer: | Kettős vágás |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a h
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,00 kg |
| Magasság: | 26,0 cm |
| Szélesség: | 32,5 cm |
| Mélység: | 9,5 cm |









