OBI metszőolló
Cikkszám 5226808Termékleírás
Cikkszám 5226808
Ezzel a robusztus OBI metszőollóval legfeljebb 12 mm átmérőjű precíz vágásokat végezhet. A mellévágó vágórendszernek köszönhetően az ágakat és a gallyakat tisztán és zúzódás nélkül vághatja le, így a növények egészségesek lesznek és tiszta vágási eredmény érhető el.
Tartósság és tapadásmentes technológia
Az extra ILAG NON STICK SwissTechnology biztosítja, hogy a tapadásmentes bevonattal ellátott pengék zökkenőmentesen haladjanak át a fán és a növényi anyagon. Az anyag nem ragad, és egyszerű tisztítást biztosít, még intenzív használat esetén is.
Ergonomikus kialakítás a kényelmes használatért
A fém- és műanyag markolatok kombinációja stabilitást és kényelmes fogást biztosít. A fém nyél még strapabíró, így Ön hatékonyan és kényelmesen dolgozhat, tökéletes a mindennapi kerti használatra.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874936011
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Ágvágó ollók |
| Fogantyú anyaga: | Fém és műanyag |
| Nyél anyaga: | Fém |
| Tapadásmentes bevonat: | Tapadásmentes bevonattal |
| Maximális vágási átmérő: | 12 mm |
| Teleszkópos: | Nem |
| Vágórendszer: | Bypass |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 140 g |
| Magasság: | 18,5 cm |
| Szélesség: | 5 mm |
| Mélység: | 2 mm |














