Dremel DSM500 többcélú keményfém vágókorong DSM20 modellhez
Cikkszám 4469441Termékleírás
Cikkszám 4469441
A Dremel DSM500 többcélú, keményfém szemcsékkel ellátott keményfém vágókorong a Dremel DSM20 modellhez használható tartozékként, egyenes és merülő vágásokhoz ajánlott fában és más puha anyagokban.
A gyártó adatai
Bosch Power Tools B.V. (HU)
Konijnenberg 60
4825 Breda
info.bsc@hu.bosch.com
8710364081905
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Hosszúság: | 77 mm |
| Felfogó átmérője: | 20 mm |
| Alkalmas a következőkre: | Fa, Műanyag |
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 40 g |
| Magasság: | 2 mm |
| Szélesség: | 7,7 cm |
| Mélység: | 7,7 cm |







