Dremel DSM510 fém és műanyag vágókorong DSM20 modellhez
Cikkszám 4469458Termékleírás
Cikkszám 4469458
A Dremel DSM510 fém és műanyag vágókorong egy megerősített vágókorong, mely a Dremel DSM20 modellhez használható, 1. típusú csiszolóanyaggal ellátott és számos anyag, pl. fém és műanyag vágására alkalmas.
A gyártó adatai
Bosch Power Tools B.V. (HU)
Konijnenberg 60
4825 Breda
info.bsc@hu.bosch.com
8710364081912
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Hosszúság: | 77 mm |
| Felfogó átmérője: | 20 mm |
| Alkalmas a következőkre: | Alumínium, fa, műanyag |
| Anyag: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 40 g |
| Magasság: | 2 mm |
| Szélesség: | 7,7 cm |
| Mélység: | 7,7 cm |





