Dremel DSM540 gyémánt csempevágó korong DSM20 modellhez
Cikkszám 4469466Termékleírás
Cikkszám 4469466
A Dremel DSM540 gyémánt csempevágó korong egy gyémánt vágókorong, mely a Dremel DSM20 modellhez használható kemény anyagok, pl. márvány, beton, tégla, porcelán és kerámialapok vágásához.
A gyártó adatai
Bosch Power Tools B.V. (HU)
Konijnenberg 60
4825 Breda
info.bsc@hu.bosch.com
8710364081929
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Hosszúság: | 77 mm |
| Felfogó átmérője: | 20 mm |
| Terméktípus: | Vágótárcsa |
| Alkalmas a következőkre: | Kerámia, porcelán, csempe, kő, |
| Anyag: | Gyémántbevonatos |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 40 g |
| Magasság: | 2 mm |
| Szélesség: | 7,7 cm |
| Mélység: | 7,7 cm |







