Dremel DSM600 többcélú keményfém felsőmaró vágókorong DSM20 modellhez
Cikkszám 4469474Termékleírás
Cikkszám 4469474
A Dremel DSM600 többcélú keményfém felsőmaró vágókorong a Dremel DSM20 modellhez használható tartozékként. Ez a keményfém szemcsékkel ellátott, süllyesztett vágókorong egyenes és merülő vágásokhoz, valamint felsőmaráshoz készült, fában és más puha anyagokban történő alkalmazásra.
A gyártó adatai
Bosch Power Tools B.V. (HU)
Konijnenberg 60
4825 Breda
info.bsc@hu.bosch.com
8710364081936
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Hosszúság: | 77 mm |
| Felfogó átmérője: | 20 mm |
| Terméktípus: | Vágótárcsa |
| Alkalmas a következőkre: | Fa, Műanyag |
| Anyag: | Szilícium-karbid |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 30 g |
| Magasság: | 8 mm |
| Szélesség: | 7,7 cm |
| Mélység: | 7,7 cm |







