Dremel 8150-20 akkumulátoros multifunkciós szerszám tartozékokkal
Cikkszám 5470679Termékleírás
Cikkszám 5470679
A kompakt Dremel 8150-20 akkumulátoros multifunkciós szerszám a nagy precizitást és a modern akkumulátortechnológiát egyesíti egyetlen sokoldalú eszközben. A kefe nélküli motor nagy teljesítményt nyújt kis súly mellett. Az USB-C újratölthető akkumulátornak köszönhetően a Dremel multifunkciós szerszám bármikor használatra kész.
A beépített LED-lámpa gondoskodik a munkaterület optimális megvilágításáról. Az ergonomikus kialakítás és a kapcsolók jól átgondolt elhelyezkedése garantálja a kényelmes kezelést és a precíz vezetést.
A gyártó adatai
Bosch Power Tools B.V.
Konijnenberg 60
4825 BD Breda
pt.hotlinebosch@it.bosch.com
4053423362435
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Többfunkciós |
| Alkalmas a következőkre: | Univerzális |
| Magasság: | 50 mm |
| Tartalom: | 1 Darab |
| Hossz: | 220 mm |
| Mélység: | 50 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 430 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 21,0 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |































