Fackelmann mosdó alatti szekrény Luna 80 cm magasfényű antracit
Cikkszám 4830881Termékleírás
Cikkszám 4830881
A Fackelmann Luna mosdó alatti szekrény stílusos megjelenésével, kiváló minőségű megmunkálásával és magas funkcionalitásával tűnik ki. A divatos, magasfényű antracit színű elülső elemeknek és a matt antracit színű szekrénytestnek köszönhetően ez a fürdőszobai bútor elegáns látvány minden fürdőszobában. Mérete 80 cm x 60,5 cm x 49 cm.
Sok tárolóhely a fürdőszobai kellékek számára
Vonzó megjelenése mellett az elegáns mosdó alatti szekrény magas funkcionalitásával is meggyőz. A két fiókkal rendelkező szekrény sok helyet biztosít a törülközők és egyebek optimális tárolásához.
Kiváló minőségű megmunkálás
A Soft-Close rendszerrel ellátott fiókok gyengéden és halkan záródnak. A keresztelemek és a hátsó fal semleges ezüstszürke színűek.
Könnyen ápolható felületek
A fürdőszobai szekrény nedvességálló PU (poliuretán) enyvezéssel ellátott, kiváló minőségben megmunkált vastag szegélyekkel rendelkezik. A szekrénytest és az elülső oldal is nedvességálló anyagokból készült. Ezáltal rendkívül stabil és könnyen ápolható.
Egyszerű összeszerelés
A Luna fürdőszobabútor termékcsalád termékeit függesztve történő szerelésre tervezték. A mosdó alatti szekrény szállítása lapra szerelve történik és önállóan egyszerűen összeszerelhető.
A gyártó adatai
Fackelmann GmbH + Co. KG
Sebastian-Fackelmann-Str. 6
91217 Hersbruck
service@fackelmann.com
4008033872010
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Mosdószekrény |
| Felépítés: | Önálló összeszerelés |
| Előlap színe: | Antracit fényes |
| Korpusz színe: | Antracit matt |
| Softclose: | Lágyan záródó funkcióval |
| Polclapok száma: | 0 Darab |
| Polcok mennyisége: | 2 Darab |
| Ajtók száma: | 0 Darab |
| Kivitel: | Kivonat |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Előlap anyaga: | MDF |
| Anyaga test: | Forgácslap |
| Szerelési útmutató: | Szerelési utasítással |
| Fogantyú formája: | Fogantyúléc |
| Fogantyú színe: | Antracit |
| Lábak: | Lábak nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 29,0 kg |
| Magasság: | 60,2 cm |
| Szélesség: | 80,0 cm |
| Mélység: | 48,8 cm |

















































