Mosdó alatti szekrény 60 cm antracit matt
Cikkszám 4244166Termékleírás
Cikkszám 4244166
A Badmobil mosdó alatti szekrény klasszikus kialakítású. A matt antracit színének és formájának köszönhezően a fürdőszoba szekrény szinte bármilyen stílusú fürdőszobába beépíthető. A króm fogantyúi és lábai dekoratív és tiszta jelleget kölcsönöznek a bútornak és így ez által a fürdőszobának is. A méretei: 60 cm x 61 cm x 34 cm.
Sok tárolóhely a fürdőszobai kiegészítőkhöz
A klasszikus alsószekrény vonzó megjelenésű és funkcionális. Két ajtóval rendelkezik, amely rengeteg helyet kínál a törülközők és hasonlók fűrdőszobai kiegészítők tárolására.
Könnyen tisztítható
A bútor nedvességálló anyagokból készül. Különösen stabil és könnyebben ápolható.
Könnyen összeállítható
A mosdókagyló alá tervezték. Szétszerelve szállítják.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Mosdó alsó szekrény |
| Felépítés: | Önálló összeszerelés |
| Bevonat: | Melamin |
| Előlap színe: | Antracit |
| Softclose: | Lágyan záródó funkció nélkül |
| Kivitel: | Ajtó |
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,2 kg |
| Magasság: | 55,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 32,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.







