Mosdó alsószekrény "Eve"
Cikkszám 4015681Termékleírás
Cikkszám 4015681
A Eve mosdó alatti szekrényt klasszikus vonalvezetés jellemzi, és elegendő tárolóhelyet kínál. A szekrény három ajtóval rendelkezik, az összképet pedig állítható fémlábak teszik teljessé. Saját kezűleg is egyszerűen összeszerelhető, és az azonos termékcsaládba tartozó, szintén kapható mosdókagylóval és fürdőszobabútorokkal harmonikus összhatást teremthet fürdőszobájában.
Mosdó alatti szekrény
Felszereltség:
- 3 ajtó
- fémlábak
- krómozott fémfogantyúk
Színe: fehér magasfényű
Méretek ma x sz x mé: 80 cm x 82 cm x 33 cm.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felépítés: | Önálló összeszerelés |
| Bevonat: | Lakk |
| Előlap színe: | Fehér magasfényű |
| Korpusz színe: | Fehér magasfényű |
| Softclose: | Lágyan záródó funkció nélkül |
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 22,2 kg |
| Magasság: | 80,0 cm |
| Szélesség: | 82,4 cm |
| Mélység: | 33,2 cm |









