Twins mosdószekrény 50 cm golden oak kerámia mosdóval
Cikkszám 5503594Termékleírás
Cikkszám 5503594
Golden Oak álló mosdószekrény 2 ajtóval, soft-close, lábbal, fém fogantyúkkal és kerámia mosdóval, az értékesítési egység 2 csomagból áll. Minden csomag két fém fogantyúkészletet tartalmaz a következő színekben: fényes króm és matt fekete - a szekrény összeszerelésekor választható ki.
A gyártó adatai
Deftrans sp. z o.o.
Wszewilki, ul. Sulmierzycka 73
56-300 Milicz
bok@deftrans.com.pl
5906365430160
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Mosdó alsó szekrény |
| Felépítés: | Önálló összeszerelés |
| Bevonat: | Melamin |
| Előlap színe: | Tölgy |
| Korpusz színe: | Tölgy |
| Softclose: | Lágyan záródó ajtókkal |
| Polclapok száma: | 0 Darab |
| Polcok mennyisége: | 0 Darab |
| Ajtók száma: | 2 Darab |
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Állítható betétpolcok: | Nem állítható |
| Előlap anyaga: | Forgácslap |
| Anyaga test: | Forgácslap |
| Szerelési útmutató: | Szerelési utasítással |
| Fogantyú formája: | Hosszú fogantyú |
| Fogantyú színe: | Fekete |
| Lábak: | Lábak nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 22,0 kg |
| Magasság: | 83,5 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |





