OBI DECO-LINE Duero mosdó csaptelep egykaros
Cikkszám 3161957Termékleírás
Cikkszám 3161957
Az OBI DECO-LINE Duero fehér mosdó csaptelep jóváhagyott szűrőbetéttel rendelkezik. A csaptelephez excenter lefolyó garnitúra is tartozik. A csatlakozótömlők megfelelnek az ivóvízre vonatkozó aktuális rendelkezéseknek. Ez a tetszetős kialakítású csaptele
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874116239
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Kivitelezés: | Standard |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Szín: | Fehér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,55 kg |
| Magasság: | 15,6 cm |
| Szélesség: | 3,5 cm |
| Mélység: | 13,3 cm |



