Duramax műanyag szerszámosház SideMate 3,6 m2
Cikkszám 4338109Termékleírás
Cikkszám 4338109
A Duramax műanyag szerszámosház kompakt kialakítású, alapterülete 3,6 m2. A modern kerti ház univerzálisan használható szerszámtárolóként, kerti pavilonként vagy szabadidős házként. Átjárási szélessége 76 cm, átjárási magassága 157 cm. A széles bejárat megkönnyíti a kerti faházba való belépést, akár nagyobb készülékekkel, kerti eszközökkel, kerékpárokkal vagy kerti bútorokkal is.
Kerti műanyagház tartós és formastabil szerkezettel
A ház szerkezete robusztus, falvastagsága 2 mm. A félnyeregtető maximális hóterhelése 100 kg/m2. Orommagasság 188 cm. Időjárásálló műanyagból készült, aminek köszönhetően különösen tartós és könnyen ápolható. A padló külön kapható.
Modern formatervezés
A kerti ház modern kialakításának köszönhetően optimálisan illik a kertbe.
A gyártó adatai
Landema Group s.r.o.
Dobronická 986/35
14200 Praha 4
velkoobchod@landema.cz
638801066255
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyzet |
| Stílus: | Modern |
| Tetőforma: | Félnyeregtető |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 242 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 122 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 157 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 76 cm |
| Falvastagság: | 2,0 mm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 3,6 m² |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 232 cm |
| Maximális hóterhelés: | 100 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 188 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 6,3 m³ |
| Tetőkinyúlás elöl: | 3 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 57,0 kg |
| Magasság: | 187,5 cm |
| Szélesség: | 2,42 m |
| Mélység: | 122,0 cm |
































