Duramax műanyag szerszámosház WoodSide bézs 7,6 nm
Cikkszám 4226122Termékleírás
Cikkszám 4226122
A Duramax WoodSide műanyag szerszámosház alternatív megoldás a kerti bútorok, fűnyírók, grillek, sportszerek vagy játékok és egyéb kerti eszközök tárolására. A modern stílus, valamint a bézs és a barna szín kombinációja optikailag is széppé varázsolja.
Karbantartásmentes szerszámosház vinilből
A funkcionális kerti ház PVC-ből készült, így az esőnek és a hónak egyaránt ellenáll. Nem rothad, nem penészedik és nem rozsdásodik. Az UV elleni bevonatnak köszönhetően ellenáll a hőnek, és az UV-sugárzás nem fakítja ki a színét. Tisztítása is könnyű: csak vízzel le kell fröcskölni.
Szerszámosház duplaszárnyú ajtóval és ablakokkal
A széles duplaszárnyú ajtó kényelmes belépést biztosít, nagyobb eszközökkel is. Kerti szerszámait lakattal védheti meg az illetéktelen behatolóktól. Az ajtó melletti két ablak és az oldalfalon lévő ablak elegendő napfényről gondoskodik. Az integrált szellőzőrács zárt ajtó mellett is biztosítja a levegő keringését.
Stabil szerkezet az acélmerevítőknek köszönhetően
A kerti házat acélprofilok merevítik, így annak rendkívül stabil a szerkezete. Egy fém padlókeret is a csomag részét képezi, amely még nagyobb stabilitást ad a szerkezetnek. Az összeszerelés egyszerű és könnyen elkészül.
A gyártó adatai
Landema Group s.r.o.
Dobronická 986/35
14200 Praha 4
velkoobchod@landema.cz
638801302148
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyzet |
| Stílus: | Modern |
| Tetőforma: | Félnyeregtető |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 324 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 247 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 180 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 155 cm |
| Falvastagság: | 2,0 mm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 234 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 7,6 m² |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 315 cm |
| Maximális hóterhelés: | 100 kg/m² |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Orommagasság: | 238 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 7,2 m³ |
| Tetőkinyúlás elöl: | 2 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 130,0 kg |
| Magasság: | 2,33 m |
| Szélesség: | 3,25 m |
| Mélység: | 2,47 m |




















