Keter Darwin 6 x 6 műanyag kerti ház szürke
Cikkszám 4841581Termékleírás
Cikkszám 4841581
Az optimális méretű, funkcionális és tágas Darwin 6 x 6 kerti ház nagyon könnyen összeszerelhető. A 16 mm-es dupla rétegű oldalfalak növelik a ház szerkezetének szilárdságát és stabilitását. A házban tárolt tárgyak biztonságának növelése érdekében a ház zárral van ellátva. A szélesre nyíló kétszárnyú ajtók megkönnyítik a tárolt tárgyak behelyezését valamint kivitelét. A magas álmennyezetnek köszönhetően a felnőttek is szabadon mozoghatnak a ház belsejében. A ház szellőzése lehetővé teszi az állandó légáramlást, a beépített ablak pedig biztosítja a természetes fényt. A padlólemez védi a tárolt tárgyakat a szennyeződések és a nedvesség ellen. A ház ellenáll a kedvezőtlen időjárási viszonyoknak és az UV sugárzásnak. Könnyű tisztán tartani. A tökéletes döntés a Darwin tárolóház.
A gyártó adatai
KETER Hungary Kft.
Zsong Völgy 2
4211 Ebes
curver@globalinstore.hu
7290112634641
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyzet |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Padlózattal együtt: | padlózattal |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Ajtó átjáró magassága: | 187,5 cm |
| Falvastagság: | 16 mm |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 79,0 kg |
| Magasság: | 36,0 cm |
| Szélesség: | 73,0 cm |
| Mélység: | 198,5 cm |















