Gyepszőnyeg 200 cm x 300 cm
Cikkszám 5160247Termékleírás
Cikkszám 5160247
A gyepszőnyeg tartós, könnyen kezelhető és vízálló. Alkalmas erkélyre, teraszra és kempingezésre
A gyártó adatai
MULTIMAT B.V.
SISALSTRAAT 15
8281 JJ GENEMUIDEN
order@gebufa.nl
8713256354606
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Műgyep szőnyegek |
| Szabás: | Egyedi méret |
| Össz.vastagság: | 4 mm |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Könnyen gyúlékony (Ffl) |
| Szín: | Zöld |
| Szálhosszúság kb. (mm): | 2 mm |
| Tartalom: | 6 m² |
| Vízáteresztő: | Vízáteresztő |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,80 kg |
| Magasság: | 4 mm |
| Szélesség: | 2,00 m |
| Mélység: | 3,00 m |







