Bosch akkus multifunkciós szerszám Universal 18 V-32 Solo
Cikkszám 5220884Termékleírás
Cikkszám 5220884
A vezeték nélküli, kompakt Universal akkumulátoros multifunkciós szerszám ideális vágáshoz, fűrészeléshez és számos más otthoni barkácsolási munkához. A könnyű és felhasználóbarát Universal-Multi 18 V-32 egy erőteljes all-in-one eszköz számos otthoni barkácsprojekthez. Számos Starlock-tartozékokkal kompatibilis, ezért alkalmas fém vágásához, habarcs eltávolításához, ajtókeretek fűrészeléséhez és még sok más munkához.
A MagnetHold funkció gyors és egyszerű tartozékcserét biztosít, amely biztonságosan a helyén tartja a tartozékot a rögzítőcsavar behelyezése közben. A csomag a tartozékok összeszereléséhez szükséges imbuszlapkulcsot is tartalmazza.
Ez a kompakt multifunkciós szerszám elektronikus fordulatszám-előválasztással rendelkezik, így ön minden feladathoz és anyaghoz pontosan beállíthatja a fordulatszámot. A csomag részét képező, állítható mélységütköző megkönnyíti a szegmensfűrészlappal történő precíz munkavégzést ismétlődő vagy hosszú, azonos mélységű vágások esetén.
A szerszám hatékony, ergonomikus és nagy teljesítményű. Opcionálisan egy további fogantyú is használható. Az integrált Bosch Syneon technológia optimális teljesítményt és maximális működési időt biztosít. A készülék a 18 V-os Power For All rendszer része, amellyel egyetlen akkumulátor az összes 18 V-os Power For All szerszámhoz használható.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH (HU)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4053423248036,4053423231946
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Porszívózás: | Nincs porszívózás |
| Minimális alapjárati rezgésszám (r/min): | 10 000 |
| Akkumulátor típus: | Li-ion |
| Maximální volnoběžné otáčky (r/min): | 19 000 |
| Kiegészítő kézi fogantyú: | Kiegészítő fogantyú nélkül |
| Merülőfűrészlappal: | Merülőfűrészlapot tartalmaz |
| Többfunkciós eszköz típusa: | Többfunkciós eszköz |
| Mélységi ütköző: | 4 fokozatú mélységbeállítás |
| Szegmens fűrészlappal: | Szegmensfűrészlapot tartalmaz |
| Deltacsiszolólappal: | Deltacsiszolólapot tartalmaz |
| Szerszámbefogó: | Csavarok |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 800 g |
| Magasság: | 5,7 cm |
| Szélesség: | 24,6 cm |
| Mélység: | 11,4 cm |









