Dremel 12 V 8240 akkus multifunkciós szerszám 65 részes tartozék szettel
Cikkszám 5109228Termékleírás
Cikkszám 5109228
A Dremel 8240 akkumulátoros multifunkciós szerszámával mobil, hosszan tartó teljesítményt érhet el a csúcsteljesítmény érdekében. Ezzel a mobil erőgéppel mindent kézben tarthat. Ugyanazt a teljesítményt kapja, mint a vezetékes Dremel 4250 esetén, de konnektortól függetlenül. Kicsi, de erős: Hosszú üzemidő az erős, levehető 2 Ah akkumulátornak köszönhetően.
A Dremel 8240-et az Ön igényeinek megfelelően fejlesztettük ki. Az ergonomikus szerszámtervezéstől kezdve a kapcsoló pozicionálásáig mindenre gondoltunk ennél az akkumulátoros multifunkciós szerszámnál. A Dremel-re jellemző tapintás és megjelenés a rendkívül egyszerű felépítéssel és logikus kapcsolókialakítással kiemelkedő. Az eszköz ma már csendesebb és alacsonyabb hőmérsékleten működik, így teljes figyelmét a projektre összpontosíthatja. Ezenkívül a Softgrip markolat tökéletesen illeszkedik a kézbe. A Dremel 8240 fordulatszám-szabályozója középen található, pontosan ott, ahol a hüvelykujj tartja a szerszámot. Ergonomikus kialakítás az optimális elérhetőség érdekében.
A Dremel 8240 motorfékkel is rendelkezik, amely nagyobb irányíthatóságot és biztonságot nyújt. A motorfék nem lassítja le a forgást, hanem a szerszám kikapcsolásakor azonnal leállítja azt.
A LED-es töltöttségi állapotjelző egy pillantásra megmutatja az akkumulátor fennmaradó töltöttségét. A Dremel 8240 függesztőkengyellel rendelkezik, így könnyen felakaszthatja a Dremel szerszámtartójára a flexibilis tengellyel.
A Dremel 8240 egy sokoldalú multifunkciós szerszám számos alkalmazáshoz, amely ugyanolyan erős, mint amilyen sokoldalú. Ezzel a szerszámmal vághat, csiszolhat, faraghat, gravírozhat, polírozhat és tisztíthat, mivel kompatibilis a Dremel multifunkciós szerszámtartozékok és kiegészítők teljes választékával. Ide tartozik az EZ SpeedClic forradalmi húzó-kattintó-forgató mechanizmusa, amely hatszor gyorsabban teszi lehetővé a tartozékok cseréjét. A Dremel MAX tartozékok a Dremel 8240 készülékhez is használhatók. Ezek állítják fel a mércét a tartósság és az ellenállóképesség terén.
A tartozékok és kiegészítők széles választéka. Két 12 V-os 2 Ah-s akkumulátorral van a csomagban a hosszabb használat érdekében. A nem kevesebb, mint 65 tartozékkal, köztük a SpeedClic tartozékkal, a lehető legnagyobb pontossággal végezheti a faragást, gravírozást, csiszolást, köszörülést, tisztítást, polírozást, vágást és egyéb alkalmazásokat. Öt tartozékot kap - precíziós markolatot, védőburkolatot, modellező asztalt, kör- és párhuzamos vágót, valamint univerzális marófeltétet -, amelyek maximális irányíthatóságot, biztonságot és pontosságot biztosítanak.
A Platinum kiadású alumínium hordtáska robusztus, könnyen nyitható és zárható fiókkal rendelkezik. A zárszerkezetnek köszönhetően nem kell aggódnia, hogy a fiók véletlenül kinyílik. A koffer habbetétekkel is rendelkezik a felszerelések biztonságos tárolása érdekében. Ha több helyet szeretne felszabadítani a további tárgyak számára, akkor eltávolíthatja a talpbetéteket.
A gyártó adatai
Bosch Power Tools B.V. (HU)
Konijnenberg 60
4825 Breda
info.bsc@hu.bosch.com
8710364082919
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Koffer: | Kofferrel |
| Akkumulátor kapacitás: | 2 Ah |
| Feszültség: | 12 V |
| Porszívózás: | Nincs porszívózás |
| Akkumulátor típus: | Li-ion |
| Kiegészítő kézi fogantyú: | Kiegészítő fogantyúval |
| Merülőfűrészlappal: | Merülőfűrészlapot nem tartalmaz |
| Névleges akkumulátorfeszültség: | 12,0 V |
| LED világítással: | LED-es világítás nélkül |
| Többfunkciós eszköz típusa: | Multicsiszoló |
| Szegmens fűrészlappal: | Szegmensfűrészlapot nem tartalmaz |
| Maximális akkumulátorfeszültség: | 12,0 V |
| Az akkumulátor töltési ideje: | 60 /perc |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Deltacsiszolólappal: | Deltacsiszolólapot nem tartalmaz |
| Szerszámbefogó: | Csavarok |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 660 g |
| Magasság: | 25,4 cm |
| Szélesség: | 5,4 cm |
| Mélység: | 4,5 cm |



















