Kaindl ragasztókészlet 500 cm x 4,5 cm bükk
Cikkszám 5029756Termékleírás
Cikkszám 5029756
Az 500 cm x 4,5 cm méretű Kaindl ragasztókészlet egy sokoldalúan használható és könnyen felhelyezhető univerzális anyag. Számos alkalmazási lehetőséget kínál, és különösen könnyen kezelhető. A hátoldalon lévő olvadó ragasztóval ellátott bevonatnak köszönhetően a szegélyanyag gyorsan és egyszerűen felhelyezhető egy vasalóval.
A bükk színű Kaindl ragasztókészlet tökéletes választás bútorok, polcok, ajtók és egyéb tárgyak éleinek igényes kezelésére. Nemcsak professzionális lezárást biztosít, hanem hatékonyan védi az éleket a kopástól és a sérülésektől.
A gyártó adatai
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
9005479069467
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Tartozékok: | Dekorszegély |
| Vastagság: | 0,3 mm |
| Szín: | Bükk |
| Dekor-utánzat: | Fa dekor |
| Él elöl: | Egyenes |
| Alkalmazási terület: | Konyha |
| Felület: | Matt |
| Fajta: | Tartozékok |
| Színárnyalat: | Közepes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 52 g |
| Szélesség: | 4,5 cm |
| Mélység: | 5,00 m |



