Kaindl ragasztókészlet 65 cm x 4,5 cm Sanoma tölgy 2 darabos csomag
Cikkszám 4527818Termékleírás
Cikkszám 4527818
A Kaindl 65 cm x 4,5 cm ragasztókészlettel a munkalap összes kapcsolódási pontja és nyitott íve gyorsan és egyszerűen lezárható. A ragasztókészlet a ragasztót is tartalmazza. A csomag 2 ragasztókészletet tartalmaz.
A gyártó adatai
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
9005479050601
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Vastagság: | 0,3 mm |
| Szín: | Klasszikus tölgy |
| Dekor-utánzat: | Fa dekor |
| Felület: | Matt |
| Fajta: | Tartozékok |
| Színárnyalat: | Közepes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 28 g |
| Magasság: | 1 mm |
| Szélesség: | 4,5 cm |
| Mélység: | 65,0 cm |







