Kaindl vízvető léc 300 cm x 2,4 cm Vulcano palaszürke
Cikkszám 5336565Termékleírás
Cikkszám 5336565
A Kaindl vízvető egy professzionális megoldás igényes ügyfeleknek.
A takaróprofil színe és struktúrája tökéletesen megegyezik a munkalapéval. Uni színű sarkok és végzárók külön kaphatók.
A gyártó adatai
Kaindl Boards GmbH
Kaindl Str. 2
5071 Wals/Salzburg
office@kaindl.com
9005479079077
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Nedves helyiségekben használható: | Nedves helyiségekben nem használható |
| Anyag: | Műanyag |
| Tartozékok: | További tartozék |
| Vastagság: | 16 mm |
| Szín: | Pala |
| Dekor-utánzat: | Kő dekoráció |
| Alkalmazási terület: | Konyha |
| Fajta: | Munkalapok |
| Színárnyalat: | Sötét |
| Méteráru: | Nem méteráru |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 518 g |
| Magasság: | 3,00 m |
| Szélesség: | 2,0 cm |
| Mélység: | 3,0 cm |





