Mica Decorations boglárka művirág narancssárga 64 cm magas
Cikkszám 5398987Termékleírás
Cikkszám 5398987
A Mica Decorations narancssárga boglárka művirág élénk színeket és részletgazdag kidolgozást kínál. 64 cm magas, így közepes és nagy méretű vázákba ideális. A valósághű művirág friss, meleg hangulatot varázsol minden otthonba. Mivel könnyen tisztítható, szépsége tartósan megmarad. Tökéletes tavaszi és nyári dekorációként, vagy színes, figyelemfelkeltő kiegészítőként a mindennapokban.
A gyártó adatai
Edelman BV
Schinkeldijk 56
2811 PB Reeuwijk
obide@edelman.nl
8720983358784
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Virágzási szín: | Narancssárga |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Anyag: | Poliészter |
| Átmérő (cm): | 10 cm |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Nyél: | Nem hajlítható |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 73 g |
| Magasság: | 64,0 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |



