Mica Decorations margarétacsokor fuksziaszínű Real Touch 28 cm magas
Cikkszám 5399282Termékleírás
Cikkszám 5399282
A Mica Decorations margarétacsokor élénk színeivel nyári frissességet varázsol minden otthonba. Narancssárga vagy fukszia színben kapható, érdekes színfoltja lesz a vázáknak és virágkompozícióknak. A Real Touch minőségnek köszönhetően a virágok különösen élethűek és tapintásuk is megtévesztően valósághű. 28 cm magas, így tökéletesen alkalmas kisebb vázákba vagy nagyobb kompozíciók kiegészítéseként. A valódi virágok könnyen tisztítható és tartós alternatívája.
A gyártó adatai
Edelman BV
Schinkeldijk 56
2811 PB Reeuwijk
obide@edelman.nl
8720983359088
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Virágzási szín: | Lila |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Anyag: | Poliészter |
| Átmérő (cm): | 15 cm |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Nyél: | Nem hajlítható |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 60 g |
| Magasság: | 28,0 cm |
| Szélesség: | 16,0 cm |
| Mélység: | 16,0 cm |





