Mica Decorations sarkantyúfű művirág ibolya 78 cm magas
Cikkszám 5399019Termékleírás
Cikkszám 5399019
A Mica Decorations sarkantyúfű elegáns formájával és részletgazdag virágaival igazán szemet gyönyörködtető. 78 cm magas, így tökéletesen alkalmas nagy vázák elrendezésére vagy önálló dísztárgyként. Krém vagy lila színben kapható, így mind a visszafogott, mind az élénk színvilágú koncepciókhoz illeszkedik. A természetes kivitelű feldolgozás valósághű megjelenést biztosít. Könnyen tisztítható és tartós, így tartósan szép marad.
A gyártó adatai
Edelman BV
Schinkeldijk 56
2811 PB Reeuwijk
obide@edelman.nl
8720983358814
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Virágzási szín: | Lila |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Magasság (cm): | 78 cm |
| Anyag: | Poliészter |
| Átmérő (cm): | 10 cm |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Nyél: | Nem hajlítható |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 34 g |
| Magasság: | 78,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 8,0 cm |



