Mica művirág babér 58 cm zöld
Cikkszám 5223896Termékleírás
Cikkszám 5223896
A Mica mű babér zöld leveleivel elegáns és időtlen bájt kölcsönöz minden helyiségnek. Ez a kiváló minőségű művirág egyesíti a babér klasszikus szépségét a könnyű kezelhetőséggel. Ideális nappalikba, irodákba vagy stílusos ajándékként, mivel a babér egész évben friss és élénk marad. Kölcsönözzön ízléses zöld hangulatot helyiségeinek a cserepes babérral.
A gyártó adatai
Edelman BV
Schinkeldijk 56
2811 PB Reeuwijk
obide@edelman.nl
8720983070839
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Virágzási szín: | Zöld |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Magasság (cm): | 58 cm |
| Anyag: | Poliészter 600D |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Nyél: | Nem hajlítható |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 24 g |
| Magasság: | 58,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 8,0 cm |



