Mica művirág gyűszűvirág 76 cm fukszialila
Cikkszám 5223953Termékleírás
Cikkszám 5223953
A Mica mű gyűszűvirág élénk fukszialila színével élénk színfoltot és egzotikus hangulatot kölcsönöz otthonának. Ez a kiváló minőségű művirág tökéletesen megragadja a gyűszűvirág feltűnő szépségét, és nem igényel gondozást. Ideális nappaliba, étkezőbe vagy egyedi ajándékként, mivel a gyűszűvirág egész évben ragyogó és lenyűgöző marad. Teremtsen élénk megjelenést a fukszialila gyűszűvirággal.
A gyártó adatai
Edelman BV
Schinkeldijk 56
2811 PB Reeuwijk
obide@edelman.nl
8720983070907
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Világítás: | Megvilágítás nélkül |
| Virágzási szín: | Lila |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Magasság (cm): | 76 cm |
| Anyag: | Poliészter 600D |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Nyél: | Nem hajlítható |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 48 g |
| Magasság: | 76,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 8,0 cm |




